Garipçe Kıyılarında Boğazın Menekşesi

PLAJ HAKKINDA

 Plaja her türlü dışarıdan her türlü yiyecek ve içecek getirebildiğiniz gibi, plaja girmeden öncede market alışverişi yapabilirsiniz, plaj içerisinde bulunan kafeteryamızdan da ücreti karşılığında her türlü yiyecek ve içecek temin edebilirsiniz. Plajımız 08.00 - 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Tamamı kadın personelden oluşan çalışanlarımızla, yenilenen bir çok hizmetimizle bu sezonda hizmetinizdeyiz. Deniz, kumsal ve piknik alanlarının iç içe bulunduğu, her türlü güvenlik önleminin alındığı plajımızda gönül rahatlığıyla denize girebilirsiniz. Plajımızda sertifikalı cankurtaran, sağlık personelimiz, mescid, WC, duş ve soyunma kabinleri mevcuttur.

ÖZGÜR TUR

Boğazın incisi Sarıyer Rumeli Kavağı'nda bulunan Altınkum Plajı haftanın 7 günü kadınlara hizmet vermektedir. Biz özgür tur olarak sizleri evinize en yakın noktalardan minübüs le alıp karayolu ile sarıyere getirip sariyerden tekne ile 20 25 dk arası süren deniz yolculugu ile menekşe plajina goturuyor.akşam aynıi sekilde sabah aldigimiz evinize en yakın noktaya bırakıyoruz.
Kişi başı ücret hafta içi 180 TL - hafta sonu 200 TL
Bu ücrete plaj giriş ücreti ulaşım (gidiş.dönüş) dahildir.
Rezervasyon telefonları
0 545 908 97 61
0534 964 37 22

Tur Özelliklerimiz

  • 0-6 Yaş arası çocuklar için ücretsizdir.
  • 7-9 Yaş arası çocuklar için ücret hafta içi 90 TL - hafta sonu 100 TL 'dir.
  • 7 Yaş üzeri erkek çocuklar plaj'a alınmamaktadır.
  • Evinize en yakın noktadan sizi almaktayız.
  • Haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Plaj Özellikleri

  • Bayan Personel
  • Cankurtaran ve güvenlik donanımlı
  • Deniz, kumsal ve piknik alanları iç içedir.
  • Soyunma kabinleri ve duşlarımız vardır.
  • Kapalı bayanların gönül rahatlığıyla denize girebilecekleri plajdır.

Misyonumuz
Firmamız EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ile Taşımacılık Sektöründe bir marka olmayı hedeflemiş, bu hedef doğrultusunda konforlu ve yüksek modelli araçları ve konusunda uzman personeli ile sürekli müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, daha kaliteli, dakik ve kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinmiştir

Kalite Politikamız

Yolcularımıza bilinçli seçim hakkını kullanabilmeleri için oldukça zengin bir araç parkına sahibiz. Hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşlarla her zaman ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda kordineli bir çalışma sonucunda her zaman müşterilerimizle çözüm ortağı olmaya çalışmaktayız.

En küçük ayrıntıda dahi müşterilerimize kendilerini çok özel olduklarını hissettirmek en büyük amacımız Müşterilerimizin yanı sıra çalışan personelimizin motivasyon ve enerjisini sürekli yüksek tutarak onların bizimle çalışıyor olmaktan mutlu olmalarını sağlamak ve AkademikTurizm ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duymalarını hissettirerek verimliliği artırmak. .