Garipçe Kıyılarında Boğazın Menekşesi

PLAJ HAKKINDA

Hafta içi her gün sadece bayanlara özel plaj olarak hizmet vermekte olan Menekşe Plajı, haftasonları karma plaj olarak hizmet vermektedir. Serinlemek isteyen İstanbullular için temiz ve güvenli bir alan sunmaktadır. Eğitimli cankurtaranlarımız ve sıcakkanlı ekibimizle, güvenli ve mutlu bir gün geçirmeye ne dersiniz?
Garipçe Menekşe Plajı 1990'ların favori plajları arasındadır. 3. Köprünün yakınlarında, sessiz ve temiz ortamı ile İstanbulluların gözde plajları arasında yer almaktadır. Hafta içi bayanlara hizmet verdiği için kimileri Menekşe kadınlar plajı olarak bilse de, plaj pazar günleri aileleri bay bayan karma olarak ağırlamaktadır.

ÖZGÜR TUR

Sariyer menekşe plajı turlari başladı
Tesettürlü kadinlarin efsane plaji menekşe. 12 yıllık aradan sonra tekrar bizmetinize girmiştir.
Çok uzun yıllar özellikle tesettürlü hanımların göz bebegi olan sariyer menekşe. Plajı siz değerli müşterilerinin yoğun taleplerine sessiz kalmayarak yeniden faaliyetine başlamıştır
Biz özgür tur olarak sizleri evinize en yakın noktalardan minübüs le alıp karayolu ile sarıyere getirip sariyerden tekne ile 20 25 dk arası süren deniz yolculugu ile menekşe plajina goturuyor.akşam aynıi sekilde sabah aldigimiz evinize en yakın noktaya bırakıyoruz.
Kişi başı ücret ... tl
Bu ücrete plaj giriş ücreti ulaşım (gidiş.dönüş) dahildir.
Rezervasyon telefonları
0 545 908 97 61
0534 964 37 22

Tur Özelliklerimiz

  • 0-7 Yaş arası çocuklar için ücretsizdir.
  • 7-10 Yaş arası çocuklar için ücret 15 TL 'dir.
  • 8 Yaş üzeri erkek çocuklar plaj'a alınmamaktadır.
  • Evinize en yakın noktadan sizi almaktayız.
  • Haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Plaj Özellikleri

  • Bayan Personel
  • Cankurtaran ve güvenlik donanımlı
  • Deniz, kumsal ve piknik alanları iç içedir.
  • Soyunma kabinleri ve duşlarımız vardır.
  • Kapalı bayanların gönül rahatlığıyla denize girebilecekleri plajdır.

Misyonumuz
Firmamız EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ile Taşımacılık Sektöründe bir marka olmayı hedeflemiş, bu hedef doğrultusunda konforlu ve yüksek modelli araçları ve konusunda uzman personeli ile sürekli müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, daha kaliteli, dakik ve kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinmiştir

Kalite Politikamız

Yolcularımıza bilinçli seçim hakkını kullanabilmeleri için oldukça zengin bir araç parkına sahibiz. Hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşlarla her zaman ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda kordineli bir çalışma sonucunda her zaman müşterilerimizle çözüm ortağı olmaya çalışmaktayız.

En küçük ayrıntıda dahi müşterilerimize kendilerini çok özel olduklarını hissettirmek en büyük amacımız Müşterilerimizin yanı sıra çalışan personelimizin motivasyon ve enerjisini sürekli yüksek tutarak onların bizimle çalışıyor olmaktan mutlu olmalarını sağlamak ve AkademikTurizm ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duymalarını hissettirerek verimliliği artırmak. .