Plaja giderken yanıma ne almalıyım?

Yazın ilk günününde, hazır önümüzde bir tatil de bizi beklerken plaj stilinin olmazsa olmazlarını derledik. Sizin her daim yanınızda taşıdığınız parçalar neler?

1 – Çanta

Tabii ki kumsalda geçecek bir günün anahtar parçası plaj çantasıdır! İçinize tüm gün ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınızın sığması için büyük bir boy seçin. Bu yaz özellikle hasır olanlar en çok tercih edilenlerden.

2 – Plaj elbisesi

Tüm gün denizden çıktıktan sonra size eşlik edecek, tiril tiril bir plaj elbisesi çantanızın demirbaşları arasında yer alıyor. Bu yıl özellikle straplez ve derin V yakalılar sıkça karşımıza çıkan modeller arasında yer alıyor.

3 – Şapka

Şapkalar sadece bir aksesuar değil aynı zamanda sizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan bir bariyerdir. Siz siz olun güneşe asla şapkasız çıkmayın! Şapkanın yanı sıra ıslak saçlarınızı toplayabilceğiniz renkli saç bantlarını da yanınıza almayı unutmayın.

4 – Havlu

Çantanızı ağırlaştırmayan hafif havluları tercih edin. Ama renklerden asla vazgeçmeyin! Bu yıl mayolar da olduğu gibi havlularda da sloganlı seçenekler bir hayli trend.

5 – Gözlük

Rengarenk bir güneş gözlüğü plaj stilinin olmazsa olmaz parçası…

6 – Terlik

Bu yıl terliklerin yanı sıra sizi çocukuğunuza götürecek plastik deniz ayakkabılarını da tercih edebilirsiniz.

7 – Güneş kremi

Güneşe asla güneş kremi sürmeden çıkmayın.

8 – Olmazsa olmazlar

Çantanızda size gün boyunca eşlik edecek plaj arkadaşlarını unutmayın! Bir e-kitap okuyucu, portatif hoparlör, anılarınız için fotoğraf makinesi ilk aklımıza gelenler arasında.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.